Įvykiai    2007 12 19

info@posh.lt

Klubo puslapis

Gruodžio 7 - ąją rengiamas išskirtinis klubo "Posh" vakaras kviestiniams svečiams, o jau gruodžio 8 - ąją dieną Vilniuje naujojo klubo durys bus atvertos visiems norintiems. Naktinis klubas "Posh" įsikūręs adresu Lukiškių g. 5, netoli Seimo rūmų. . "Posh Club" vilniečius ir miesto svečius žada nustebinti ne tik „šiltu" ir prabangiu interjeru, erdvia automobilių stovėjimo aikštele, viena moderniausių sostinėje "Renkus-Heinz" garso bei šviesos sistema, ilgiausiu sostinės baru, bet ir įvairiaspalve itin kokybiška programa.

Naujasis naktinis klubas neatsitiktinai buvo pavadintas "Posh" vardu. Po ilgų derybų, klubo pagrindiniais partneriais tapo sparčiai populiarėjantis aukštuomenės portalas "Posh.lt" bei jo savininkai T.Blėdis ir V.Repčenkaitė-Blėdienė, kuriems, mačiusiems ne vieną užsienio naktinį klubą bei nepraleidžiantiems nė vieno aukštuomenės vakarėlio, ši vieta pasirodė patraukli rengti ne tik tradicinius klubinius vakarėlius stilingai publikai, bet ir organizuoti elitinius vakarėlius, madų pristatymus, stilingiausių žmonių rinkimus bei kitus stiliaus ir mados renginius.

Naujai atsidarysiantis naktinis klubas „Posh Club" pasižymės laisva ir neįpareigojančia atmosfera, suteiksiančia jaukumo pojūtį visiems linksmybių mėgėjams. „Posh Club" sostinės klubinės kultūros kontekste išsiskirs ir bus patrauklus viliojančiai jaukia aplinka, savo universalumu bei programos kokybe. Čia bus galima pasilinksminti teminiuose vakarėliuose, pašėlti erdvioje šokių aikštelėje ar tiesiog atsipalaiduoti ryškiuose ir patogiuose krėsluose, stebint, kaip linksminasi kiti, o galbūt apsilankyti klubo viduje įsikūrusioje erotikos oazėje - VIP striptizo salėje. Ornamentuotos "Posh Club" sienos vieniems vakarėlių lankytojams primins Paryžiaus buduarus, o besikeičiančiame apšvietime įžvalgiausi pamatys ir rytietiškų motyvų. Nedidelė 550 kvadratinių metrų sumaniai suprojektuota klubo erdvė, patogus jaukiai apšviestas baras su unikalia 28 šviečiančių plokštumų sistema apjungs modernumo, stilingumo, prabangos bei unikalumo elementus, taip kuriant ypatingą jaukumo pojūtį, kurį tikimasi įvertins tiek po darbo savaitės atsipalaiduoti, tiek ir su draugais linksmai praleisti laiko atvykę klientai.

„Posh Club" vadovai džiaugiasi, jog į klubą jau iš pat pradžių pavyko pritraukti pačius populiariausius Lietuvos klubinių vakarėlių organizatorius bei atlikėjus. „Iš tikrųjų buvome nustebę, kai į klubą kasdien atvykdami žymiausi Lietuvos diskžokėjai, promoteriai ar prodiuseriai nuoširdžiai dalinosi patirtimi bei negailėjo patarimų. Manau, nėra geresnio įvertinimo, kai žmonės, besisukantys šiame versle, tiki klubu, jo perspektyvomis, atiduoda save už tai nieko nereikalaudami," - teigia klubo programų vadovas Mykolas Ilginis. „Posh Club" pagrindinė užduotis - ne puikuotis žinomiausiais užsienio atlikėjų vizitais, paliekant tai didiesiems sostinės klubams, o sukurti jaukią, prabangią, klientų poreikius pilnai tenkinančią aplinką, formuojant stilingą klubo draugų bei narių ratą, prisidedantį prie naktinio klubo išskirtinės atmosferos formavimo, klube rengiant populiariausius sostinėje vakarėlius.

„Posh Club" savo oficialųjį atidarymą skelbia gruodžio 8 d., šeštadienį, kartu su po pertraukos atgimstančiu vienu sėkmingiausių MTV muzikinių projektų „MTV Bling Bling". Į šį vakarėlį atvyks svečiai iš Vokietijos bei Jungtinės Karalystės: Mr. Fred Naji bei Triple C. „Posh" klube šie R‘n‘B atlikėjai atliks gerai žinomus atlikėjų Warren G, Musiq Soulchild, D'angelo, John Legend, Snoop Dogg kūrinius. Išskirtinį pasirodymą šiam vakarėliui ruošia Tabami komanda.

 

Gruodžio 14 d. klube rengiamas 5 Stars vakarėlis „Sex Bomb", o gruodžio 15 d. klube karaliaus lietuvių mėgstamas latvis, house muzikos veteranas Bogdan Taran. Trečiajį mėnesio savaitgalį vakarėlių mėgėjai galės džiaugtis į klubą persikeliančiais populiariausiais sostinės „Passion" vakarėliais kartu su linksmu ir patrakusiu britu - Mynul. Minėtą savaitgalį „Posh Club" šokių aištele taip pat rūpinsis Flaxen Beats vyrukai bei Crazy.lt DJ‘ų komanda, rengsiantys vakarėlį „Dejavu" kartu su perkusijos ir piano instrumentų meistrais.

Kalėdų vakarėlį klubas patikėjo organizuoti R‘n‘B karaliumi tituluojamam DJ Sezzy, kuris su naujuoju klubu sieja ypatingas viltis ir žada lankytojams pateikti ne vieną staigmeną. Antrąją kalėdų dieną klube siautės išradingųjų „3 Pingvinų" komanda.

Vienas mėnesio ketvirtadienis išskirtinai bus skiriamas dailiajai lyčiai. „Posh Girls Island" vakarėlių metu kaskart bus pristatomos sparčiai besivystančios grožio industrijos naujovės, merginos turės galimybę ne tik su jomis susipažinti, bet ir pačios išbandyti, padedamos patyrusių grožio specialisčių. Pakvietimų į šiuos vakarėlius merginos ras sostinės soliariumų centruose „Solisun", „Nailbar" salonuose, Cosmopolitan žurnaluose.

Naktiniame klube didelis dėmesys bus skiriamas barui, jo personalui (barmenų, padavėjų atrankai), asortimentui, tiekėjų pasirinkimui, aptarnavimo kultūrai bei kokybei. „Jau penktus metus dirbdami šiame versle žinome, koks svarbus dažnai užkulisiuose liekančio baro, vaidmuo vakarėlio sėkmei", - teigia klubo vadybininkas T. Gutermanas. "Posh Club" taip pat bus įrengta baro naujovė, plačiai paplitusi užsienio naktiniuose klubuose, - priėjusiam prie baro lankytojui nebereikės laukti mojuojant rankomis, trypiant kojomis, taip siekiant į save atkreipti barmeno dėmesį. Tai už klientą padarys įdiegta unikali baro sistema, kurios pagrindas bus 28 raudonai šviečiančios plokštumos, kurios įspės barmeną apie naują prie baro priėjusį klientą.

Taigi, jau šių metų gruodžio 8-ąją dieną visus kviečiame į naktinio klubo „Posh" atidarymą bei naujai atgimstantį „MTV Bling Bling" vakarėlį su svečiais iš Londono. Klubo skrajučių su mėnesio programa ieškokite „Posh" partnerių salonuose: „Solisun" soliariumuose bei „Nail Bar" salonuose.

spausdinti
DIZAINAS
AUTO
AKSESUARAI
TECH
KELIONĖS
MUZIKA

Naujausios galerijos:

blog comments powered by DisqusBLOGAS

STRAIPSNIŲ
ARCHYVAS
« Rugpjūtis, 2014 »
P A T K P Š S
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31